o nas

Tworzymy piękno, które doda Ci pewności siebie każdego dnia.

Salon Kosmetyczny Atelier Livia to miejsce, które łączy w sobie doświadczenie i innowacyjność. Naszą wizją jest piękno ciała, które chcemy wydobyć z każdego z Was oraz duszy, o którą chcemy się zatroszczyć.

Przyjazna atmosfera i profesjonalne podejście do każdego z Was to zasługa ludzi, którzy tworzą to wyjątkowe miejsce. Nasz zespół to doświadczeni kosmetolodzy i specjaliści, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Stale rozwijają swoje umiejętności i poznają najnowsze trendy, aby zapewnić Ci usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie dbając przy tym o Twoje potrzeby. Wsłuchują się w Twoje oczekiwania, by efekt działań był w pełni zadowalający. Każdego z Was traktujemy indywidualnie.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość usług, skuteczność zabiegów, ich bezpieczeństwo a przy tym chcą poczuć się piękni i zrelaksowani.

20 lat na rynku milickim to setki zadowolonych Klientów, dziesiątki innowacyjnych, skutecznych zabiegów oraz najwyższej klasy sprzęt zabiegowy. Wytrwałość, zaangażowanie, dyskrecja, cierpliwość i radość z bycia z drugim człowiekiem to najważniejsze dla nas wartości.

Ewelina Pawlikowska Boczula

Właścicielka Atelier Livia

POZNAJ NAS

EWELINA - MGR FIZJOTERAPII, KOSMETOLOG

Profesjonalna pod każdym względem, otwarta na nowości, choć podchodzi do nich racjonalnie, oferując swoim klientkom i klientom przede wszystkim sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Nasza specjalistka od makijażu permanentnego, medycyny estetycznej. Głowa gabinetu! To dla Was nieustannie wyszukuje nowych, sprawdzonych i bezpiecznych technologii, byście na co dzień czuły się piękne i pewne siebie!

SYLWIA - OPIEKUN KLIENTA

Nasz Liviovy człowiek-orkiestra! 🙂 W salonie odpowiada za organizację pracy, sterylizację narzędzi, zamówienia, umawianie wizyt. Dba o to, aby żadne z Waszych pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Lubi kontakt z ludźmi, w wielozadaniowości odnajduje się jak ryba w wodzie! Na co dzień interesuje się medycyną niekonwencjonalną i psychologią, a szczególnie bliskie jej sercu są wędrówki górskie, wędkowanie i natura.

NATALIA - KOSMETOLOG

Natalia uzyskała tytuł kosmetologa w wyższej szkoły fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem laserów oraz mezoterapii i stymulatorach tkankowych. Uwielbia wykonywać zabiegi na twarz, zwłaszcza takie, które są dla niej wyzwaniem. Lubi wyzwania. Prywatnie uwielbia podróżować, odkrywać nowe miejsca na mapie świata oraz spędzać czas z rodziną oraz przyjaciółmi.

JULIA - KOSMETOLOG

Na co dzień wykonuje zabiegi laserowe i pielęgnacyjne twarzy ale świetnie odnajduje się w zabiegach podologicznych. Okolica oka? Dla Julki laminacja brwi i rzęs nie jest straszna! Jest w tej dziedzinie specjalistką wysokich lotów. Nasza kosmetolog często bierze udział w szkoleniach – to dla Was rozwija się i pogłębia swoją wiedzę, by móc oferować usługi na najwyższym poziomie. W wolnym czasie lubi jazdę na rolkach i opiekę nad zwierzętami 😉

Co mówicie o nas

WSPÓLNIE ZADBAJMY O TWOJE ZDROWIE I PIĘKNO

Czy marzysz o odzyskaniu promiennej i zdrowej skóry? Teraz to możliwe dzięki naszym personalizowanym  zabiegom pielęgnacyjnym! Nasz doświadczony zespół stoi do Twojej dyspozycji, by dostosować indywidualny plan pielęgnacji, dopasowany do Twoich potrzeb.

Nie zwlekaj – umów się na wizytę już dziś, aby rozpocząć podróż ku pięknu i poprawie samopoczucia. Zadbaj o siebie w najlepszy możliwy sposób!