medycyna estetyczna

Zapraszam Was do świata medycyny estetycznej w Salonie Atelier Livia.

Nazywam się Ewelina Pawlikowska Boczula. W 2005 roku ukończyłam wyższe studia medyczne uzyskując tytuł magistra Fizjoterapii a później technika usług kosmetycznych i kosmetologa. Szczególnie na studiach medycznych w bardzo szerokim zakresie poznałam anatomie, fizjologię człowieka jak i wiele innych nauk o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. To też dodało mi odwagi i pewności siebie, żeby w 2009 roku zająć się  medycyną estetyczną. I tak się zaczęło.

Moją przygodę z medycyną estetyczną rozpoczęłam od  prestiżowych szkoleń u wysokiej klasy Specjalisty Zbigniewa Leśniowskiego w Europejskim Centrum Kosmetologii  Medycznej w Warszawie. Przez kolejne lata uczestniczyłam w wielu innych szkoleniach z zakresu: mezoterapii, osocza bogatopłytkowego, różnych technik wypełniania ust kwasem hialuronowym, nici PDO, wolumetrii twarzy, stymulatorów tkankowych, redermalizacji skóry w ośrodkach szkoleniowych w całej Polsce.

Stawiam na bezpieczeństwo i skuteczność dlatego swojej pracy wykorzystuję tylko certyfikowane, bezpieczne produkty najlepszych światowych marek. Wszystkie preparaty aplikowane w Atelier Livia są oryginalne i pochodzą od oficjalnych dystrybutorów. Obserwując rynek, który jest przesycony podrobionymi preparatami z „wątpliwych” źródeł to niezwykle ważny aspekt.

Dziś wykorzystując moją wiedzę i wieloletnie doświadczenie z dużą skutecznością pomagam Paniom i Panom pozbyć się zmarszczek, bruzd i innych niedoskonałości skóry. Świetnie radzę sobie z poprawą jakości skóry a przez odpowiedni program zabiegowy połączony z dobrze dopasowaną pielęgnacją domową udaje mi się „zatrzymać czas” jej starzenia.

Dziękuję za Twoje zaufanie i zapraszam do Atelier Livia na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

NAJPIERW KONSULTACJA...

W Atelier Livia zdajemy sobie sprawę, że to doświadczony kosmetolog ma decydujący wpływ na jakość i efektywność wykonanych zabiegów kosmetycznych. Dlatego zawsze stawiamy na profesjonalizm i wysoką jakość usług.​Opisy zabiegów, które znajdziesz na naszej stronie, mają charakter jedynie informacyjny. W rzeczywistości jednak, wykonanie każdego z nich zawsze poprzedza szczegółowy wywiad kosmetologiczny oraz analiza Twoich potrzeb i oczekiwań. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dobrać zabieg najlepszy dla Ciebie!

WSPÓLNIE ZADBAJMY O TWOJE ZDROWIE I PIĘKNO

Czy marzysz o odzyskaniu promiennej i zdrowej skóry? Teraz to możliwe dzięki naszym personalizowanym  zabiegom pielęgnacyjnym! Nasz doświadczony zespół stoi do Twojej dyspozycji, by dostosować indywidualny plan pielęgnacji, dopasowany do Twoich potrzeb.

Nie zwlekaj – umów się na wizytę już dziś, aby rozpocząć podróż ku pięknu i poprawie samopoczucia. Zadbaj o siebie w najlepszy możliwy sposób!