w czym możemy pomóc?

NAJPIERW KONSULTACJA....

W Atelier Livia zdajemy sobie sprawę, że to doświadczony kosmetolog ma decydujący wpływ na jakość i efektywność wykonanych zabiegów kosmetycznych. Dlatego zawsze stawiamy na profesjonalizm i wysoką jakość usług.​Opisy zabiegów, które znajdziesz na naszej stronie, mają charakter jedynie informacyjny. W rzeczywistości jednak, wykonanie każdego z nich zawsze poprzedza szczegółowy wywiad kosmetologiczny oraz analiza Twoich potrzeb i oczekiwań. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dobrać zabieg najlepszy dla Ciebie!

Pielęgnacja twarzy

trądzik, zmarszczki, popękane naczynka, rumień, rozszerzone pory, zaskórniki, wągry, ,,chomiki", opadający owal, przebarwienia, blizny potrądzikowe, szara, zmęczona cera, odwodniona skóra

pielęgnacja ciała

​nadmierne owłosienie, blizny, rozstępy, pajączki na nogach i ciele, włókniaki, brodawki, nadmiar tkanki tłuszczowej, usuwanie tatuażu

PIELĘGNACJA STÓP

zabiegi podologiczne, zrogowacenia, pękające pięty, modzele i odciski, paznokcie wrastające, zmiany chorobowe paznokci, pedicure klastyczny

pielęgnacja OKOLICY OKA

rzęsy, brwi, skóra wokół oczu,
dolina łez, lwia zmarszczka, cienie pod oczami,

zabiegi w atelier livia

ZABIEGI URZĄDZENIAMI HI-TECH

OCZYSZCZANIE WODOROWE

Rytuał pielęgnacyjny składający się z 6 etapów, w których najważniejszy z nich, oczyszczanie, odbywa się w towarzystwie wodoru. Pogłębia to efekt w głębi porów skóry co pozwala na bardzo dokładne oczyszczenie, nawilżenie oraz dotlenienie skóry.

OXYBRAZJA

Rodzaj peelingu, w którym złuszczanie naskórka uzyskujemy poprzez strumień wody pod wysokim ciśnieniem. Jest to idealny, orzeźwiający zabieg w porze letniej.

MEZOTERAPIA PRÓŻNIOWA

Zabieg polegający na wprowadzeniu bezpośrednio w skórę indywidualnie dedykowanych substancji odżywczych lub nawilżających. Odbywa się to dzięki zasysającej skórę głowicy, która aplikuje precyzyjnie dobraną ilość substancji aktywnej na odpowiednią, równie precyzyjnie dobraną głębokość. Zabieg wykonywany jest po znieczuleniu miejscowym.

PEELING KAWITACYJNY

Podczas zabiegu, na skórze, łopatka emitująca fale ultradźwiękowe w kontakcie z wodą wytwarza mikropęcherzyki, które natychmiast pękają opróżniając pory z nagromadzonych tam zanieczyszczeń. Oprócz tego zostaje też usunięta zrogowaciała część naskórka, co pozwala utorować drogę dla substancji odżywczych aplikowanych w dalszej części zabiegu.

genoxy

Zabieg dedykowany dla skór dojrzałych, w którym przy pomocy specjalnej głowicy usuwa się zewnętrzną warstwę naskórka, umożliwiając składnikom odżywczym wniknięcie w głąb skóry przy jednoczesnym jej dotlenieniu.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

To rodzaj peelingu mechanicznego, oparty na stopniowym złuszczaniu naskórka przy użyciu urządzenia z głowicami ścierającymi. Są to diamentowe głowice, które bardzo dokładnie usuwają martwy naskórek. Jeśli nie ma przeciwwskazań, zabieg może być również dedykowany dla kobiet w ciąży.

ZABIEGI LASEROWE

EPLIACJA LASEROWA

W gabinecie Atelier Livia zabieg ten wykonujemy przy pomocy wysokiej klasy amerykańskiego medycznego lasera diodowego. Różni się od standardowej depilacji tym, że efekty zabiegu są trwałe, często na całe życie. Celem zabiegu jest zniszczenie brodawki włosa. Każdy włos, którego komórka macierzysta została zniszczona, znika na zawsze i nie ma możliwości jego regeneracji. W przypadku naszego lasera – uznawanego za najskuteczniejszy na świecie – około 2-5 % włosów pozostaje nie usuniętych więc jeżeli przeszkadzają one w codziennym życiu warto zrobić co kilka lat tzw. „zabieg przypominający”.

REDUKCJA BLIZN I ROZSTĘPÓW

Przy wykorzystaniu światła lasera frakcyjnego oraz IPL jesteśmy w stanie w znaczący sposób zredukować blizny i rozstępy. Nie ma możliwości usunięcia ich na zawsze ale systematyczność, cierpliwość i czas na przebudowę skóry pozwoli by stały się jak najmniej widoczne.

RESURHAIR

Świetna alternatywa dla osób borykających się z wpadaniem włosów lub ich słabą kondycją np. po Covidzie. Dzięki stymulacji skóry głowy światłem lasera frakcyjnego uzyskujemy lepsze jej ukrwienie i odżywienie, co w efekcie wzmacnia korzeń włosa w skórze i niweluje jego wypadanie. Włosy mocniej trzymają się skóry a i dochodzi do wytwarzania nowych włosków, co w efekcie prowadzi do ich zagęszczenia. Sugerowana liczba zabiegów to 4-5 w odstępach co kilka tygodni.

zamykanie naczynek krwionośnych

W Atelier Livia do zamykania rozszerzonych naczynek wykorzystujemy światło wysokiej klasy medycznego IPL. Wybór sprzętu zabiegowego ma znaczenie ponieważ to gwarantuje bezpieczny zabieg, zminimalizowanie powikłań po zabiegowych oraz najlepsze efekty. W związku z tym, że podczas 1 zabiegu usuwamy ok 90 % naczyń, z czego 40 % otwiera się z powrotem do miesiąca po zabiegu, sugeruje się wykonanie ok 3 zabiegów w serii.

fotoodmładzanie

Nieinwazyjny zabieg, który wykorzystuje rozproszone światło o wysokiej intensywności. Dzięki temu zabiegowi pozbędziesz się piegów, płytkich przebarwień i innych niedoskonałości skóry uzyskując jej promienny wygląd. Dodatkowym atutem jest pobudzenie komórek do produkcji kolagenu dzięki czemu skóra staje się grubsza i odporniejsza na czynniki zewnętrzne. Spowalniamy w ten sposób procesy starzenia.

PEELING WĘGLOWY

Wykorzystuje on światło lasera Qswitch ze specjalną końcówką. Daje on efekt glow dodający skórze młodzieńczego blasku przed ważnym wyjściem. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, jest bezpieczny ale jak każdy zabieg laserowy wymaga przeprowadzenia dokładnego wywiadu zdrowotnego.

REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

W Atelier Livia radzimy sobie z przebarwieniami na różne sposoby. Często to światło IPL połączone z laserem frakcyjnym czyli tzw ZABIEG FOTOFRAKCYJNY. Zapewnia nam on maksymalną skuteczność w redukcji przebarwień, wymaga jednak sporo czasu i cierpliwości. Dzięki niemu działamy na przebarwienia od zewnątrz i od wewnątrz skóry. Zabieg wymaga serii ponieważ praca z przebarwieniami to trochę metoda prób i błędów. Jednak liczą się efekty, a my mamy znakomite!

RESURFACING

Podczas tego zabiegu wykorzystujemy światło lasera frakcyjnego w celu odmłodzenia i liftingu skóry. W niechirurgiczny i bezpieczny sposób skóra odzyskuje jędrność, staje się grubsza, gładsza i jaśniejsza. Jest to zabieg stymulacyjny, co oznacza, że dla osiągnięcia maksymalnych efektów potrzebny jest nam czas na tzw „przebudowę skóry”. Ostateczne efekty zabiegowe uzyskujemy nawet pół roku po ostatnim zabiegu w serii (dobrze zrobić ok 4) i zwykle są one spektakularne. Jest to jednak zabieg dla osób cierpliwych.

usuwanie tatuażu

Dzięki wiązce światła barwnik zostaje rozbity na mniejsze cząsteczki, które później zostają wchłonięte przez organizm. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym a na efekty ma wpływ głębokość, intensywność tatuażu, kolor barwnika i predyspozycje skóry. Konieczna jest seria zabiegów ale nawet ona nie gwarantuje satysfakcjonującego efektu. Nie zawsze tatuaż udaje się usunąć całkowicie ale zawsze wymaga to dużo cierpliwości i systematyczności. Gdy w planie jest przykrycie starego tatuażu nowym, wystarczy go nieco rozjaśnić.

POZOSTAŁE ZABIEGI

MANICURE

Zabieg pielęgnacyjny dłoni, który ma na celu upiększenie i poprawę wyglądu paznokci oraz skórek wokół nich. W salonie wykonujemy manicure klasyczny, hybrydowy i japoński.

usuwanie włókniaków

Włókniaki to łagodne zmiany skórne, które powstają w wyniku nadmiernego gromadzenia się tkanki łącznej. Wyglądają jak małe „grzybki” i najczęściej spotykamy je w okolicach szyi, pach, pachwin, w linii stanika a więc w miejscach intensywnego tarcia. Zabieg ich usuwania przeprowadzany jest przy pomocy elektrokoagulacji. Podczas usuwania czuje się lekkie pieczenie. Zabieg nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji.

PIERCING

Od 20 lat zajmujemy się profesjonalnym przekłuwaniem ciała metodą piercingu. Do przekłucia wykorzystujemy igłę bądź wenflon. Jest to opcja, która w znaczny sposób przyspiesza gojenie ranki. Piercing wykonujemy w niestandardowych częściach uszu, nosie, pępku, języku, brwi czy wardze. Zdarzają się też bardziej wyszukane prośby ale zwykle muszą być one poprzedzone konsultacją.

pedicure

Zabieg pielęgnacyjny stóp. Podczas niego usuwa się nadmiar zrogowaciałego naskórka z części podeszwowej stopy jak i z okolic płytki paznokciowej. W Atelier Livia wykonujemy pedicure przy użyciu specjalistycznej frezarki podologicznej. Wszystkie narzędzia użyte do zabiegu są poddawane procesowi sterylizacji bądź są jednorazowe. W Atelier Livia wykonujemy pedicure: podologiczny, klasyczny, hybrydowy.

LIFTING I LAMINACJA RZĘS

Zabieg, który ma na celu podkręcenie, przyciemnienie, pogrubienie i uniesienie rzęs. Botox zawarty w zabiegach odżywia osłabione włoski. Efekt przyciemnionych i podkręconych rzęs jest utrwalony na około 6 tygodni. Po tym czasie zabieg warto powtórzyć.

przekłuwanie uszu

W salonie wykonujemy przekłuwanie uszu metodą hukową i bezhukową. Przekłuwamy dwoje uszu w 1 momencie co znacznie skraca czas zabiegu oraz stres z nim związany. Metoda bezhukowa Studex75 jest dedykowana dla dzieci od 6 miesiąca życia. Przebitki są specjalnie dostosowane dla maleńkich uszu dziecka a samo przekłucie przebiega bez nieprzyjemnego dźwięku. Jedyne co czuje dziecko to ukłucie. Metoda hukowa to klasyczny pistolet Studex+ przeznaczony dla starszych dzieci oraz dorosłych.

ZABIEGI PODOLOGICZNE

Oprócz klasycznego pedicure wykonujemy również zabiegi usuwania odcisków, modzeli i zrogowaceń. Do wrastających paznokci wykorzystujemy metodę Kostki Arkady. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu podologicznego na specjalnie przygotowanym do tego celu stanowisku.

henna brwi

Zadbane i wyregulowane brwi potrafią w widoczny sposób zmienić oprawę oczu. Henna to świetna alternatywa dla malowania brwi, dzięki której oszczędzisz czas i będziesz cieszyć się efektem od 2 do 6 tygodni. W Atelier Livia wykonujemy hennę klasyczną oraz pudrową. Henna klasyczna chwyta głównie włoski a dla osób o rzadszych lub słabszych włosach na brwiach bardzo dobrą alternatywą jest henna pudrowa, która utrzymuje się do ok 6 tygodni i początkowo dłużej widać ją na skórze.

KWASY MEDYCZNE I KOSMETYKA BIAŁA

Kwasy medyczne mają na celu kontrolowane złuszczanie naskórka i głębszych warstw skóry za pomocą aplikacji substancji chemicznej w celu wyeliminowania niedoskonałości skóry, głównie takich jak: przebarwienia posłoneczne, blizny, zmarszczki, rozszerzone pory.

Co mówicie o nas

WSPÓLNIE ZADBAJMY O TWOJE ZDROWIE I PIĘKNO

Czy marzysz o odzyskaniu promiennej i zdrowej skóry? Teraz to możliwe dzięki naszym personalizowanym  zabiegom pielęgnacyjnym! Nasz doświadczony zespół stoi do Twojej dyspozycji, by dostosować indywidualny plan pielęgnacji, dopasowany do Twoich potrzeb.

Nie zwlekaj – umów się na wizytę już dziś, aby rozpocząć podróż ku pięknu i poprawie samopoczucia. Zadbaj o siebie w najlepszy możliwy sposób!